نرم افزار افزایش بازدید و ربات جستجوی گوگل رایگانبیایید بازدیدهای موثرتری انجام دهیم

مشکل آیفریم چیست؟

  • بعضی از سایت ها در آیفریم باز نمی شوند
  • بعضی از نرم افزارهای شمارنده، بازدیدهای آیفریم را حساب نمی کنند
  • به صورت پیش فرض براوزرها تصاویر را بارگذاری کرده و حجم دانلود را بالا می برند.
  • از باز شدن ویدئو و فایل های بزرگ در آیفریم نمی توان جلوگیری کرد
  • آیفریم نوتیفیکیشن و آلرت ها را باز می کند

ما راه حل ساده و جدیدی داریم


banner

با استفاده از نرم افزار بازدید رایگان eXchange24 می توانید علاوه بر کاهش بسیار زیاد مصرف اینترنت، بازدیدهای ارگانیک انجام دهید و متقابلا ترافیک ارگانیک دریافت نمایید
همچنین نرم افزار بازدید سایت eXchange24 در حالت مینیمایز کار می‌کند و شما براحتی از براوزر خود برای مقاصد دیگر استفاده خواهید کرد


موتور کرُمیوم

نرم افزار با موتور کروم توسعه داده شده و دقیقا همانند براوزر کروم عمل می کند، بنابر این نتیجه بازدیدها دقیقا همانند بازدیدهای ارگانیک توسط کروم خواهد بود، سایت مورد بازدید هیچ تغییری در کد، تنظیمات هاستینگ و یا شمارنده بازدید نیاز نخواهد داشت

کاهش شدید مصرف اینترنت

نرم افزار وین ویزیتور بارگذاری تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی و مستندات را شبیه سازی می کند ولی آن ها را دانلود نمی‌کند، بنابر این حجم دانلود هنگام بازدید با نرم افزار وین‌ویزیتور به مراتب کمتر از بازدید در براوزر معمولی است. همچنین حجم کل دانلود روزانه توسط کاربر قابل انتخاب است و پس از دانلود حجم مورد نظر، بازدیدها بصورت خودکار متوقف می‌شوند.

عملکرد آسان

نرم‌افزار وین‌ویزیتور به سادگی نصب می‌شود و با وارد کردن لینک خودتان (همانند وب سایت exchange24.ir) شروع به بازدید می‌کند.
هنگام بازدید می‌توانید آن را مینیمایز کنید و به کارهای عادی خود رسیدگی کنید، همچنین براوزر شما برای عملیات معمول روزمره آزاد است.

امکانات بی نظیر

نرم‌افزار وین‌ویزیتور سایت مورد بازدید را همانند یک کاربر عادی اسکرول می‌کند. این نرم‌افزار هزاران دیوایس موبایل و دسکتاپ را هنگام بازدید شبیه‌سازی می‌کند و همچنین شناسه براوزر را بصورت هوشمند تغییر می‌دهد تا بازدیدها از نظر سامانه‌های گوگل و الکسا واقعی‌ باشند. همچنین قابلیت جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر شما در گوگل، در هسته نرم‌افزار طراحی و پیاده‌سازی شده است.

امتیاز و جوایز بیشتر

جهت تولید حداکثر بازدیدهای ارگانیک و بیشترین بهروه وری برای کاربران و دریافت سریعـتر و مطمئن تر رتبه‌های الکسا نیاز است که کاربران به استفاده از نرم‌افزار بازدید به جای وب‌سایت exchange24.ir تشویق و هدایت شوند. بنابر این جوایز با ضریب سه برابر به بازدید از طریق نرم‌افزار تخصیص پیدا کرده است.

امنیت و آسایش بیشتر

پاپ آپ ها و آلرت ها باز نمی‌شوند و مزاحم نیستند. هیچ صدا و ویدئویی پخش نمی‌شود، هیچ دانلودی صورت نمی‌پذیرد. هیچ بدافزار یا سایت فیشینگی نمی‌تواند کد خود را اجرا کند. هیچ سایتی نمی‌تواند از منابع سیستم شما سوء استفاده کند.
در صورت نیاز به استفاده از پروکسی، شما می‌توانید بدون دستکاری در تنظیمات شبکه ویندوز و یا بروازر خود، پروکسی مورد نظر خود را در نرم‌افزار وین‌ویزیتور تنظیم کنید و مورد استفاده قرار دهید.